Zadanie domowe na 6 stycznia

•  proszę pamiętać o uzupełnieniu zaległości w zaliczaniu modlitw ze strony 113 (po polsku lub angielsku) są osoby które nie zaliczyły ani jednej ( odbije się to na ocenie końcowej)

J. polski

• prosze przeczytać  “Legendę o choince” na stronach 138-139 i odpowiedzieć na pytania 1-9 na stronie 140
  • dla chętnych dowolne ćwiczenia na stronach 141-151
  • czytamy po polsku 2 razy w tygodniu po 20 minut
  • cześć II książki rozdam uczniom 6 stycznia ale proszę aby uczniowie jeszcze przez jakiś czas nosili obie części gdyż zostały nam dwa tematy w części I których nie zdążyliśmy omówić

Bardzo dziękuję rodzicom za solidne przygotowanie uczniów do tegorocznych jasełek oraz za obecność. Dziękuję również za życzenia świąteczne oraz wszystkie upominki. Życzę wszystkim rodzinom wesołych oraz spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku !!