Zadanie domowe na 16 grudnia

Religia

  • str. 33 moje zadanie. Wpisz poniżej jakimi słowami możesz modlić się za dusze w czyśćcu. 
  • przypominam  zaliczaniu modlitw ze strony 113

j. polski

  • str. 118 cw. 16
  • str. 121
  • proszę ćwiczyć kolęde “Lulajze Jezuniu”, szczególnie te osoby które śpiewają w duetach
  • proszę aby za tydzień tj. 16 grudnia uczniowie ubrani byli świątecznie i elegancko. Jasełka rozpoczynamy o 11:30.
  • czytamy po polsku 2 x w tygodniu po 20 minut
  • Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną.  Kartkę można wykonać samodzielnie lub rodzinnie. Można ją narysować lub zrobić kolaż z kartek świątecznych z ubiegłych lat, czyli powycinać i ponaklejać fragmenty Bożonarodzeniowych akcentów. Najpiękniejsze kartki będą opublikowana w świątecznym wydaniu Nowego Dziennika, a na zwycięzców czekają nagrody książkowe i półroczna prenumerata NDz. Kartki należy przynieść do szkoły do 16 grudnia br. z napisanym z tyłu numerem telefonu i imionami twórców.