Zadanie domowe na 9 grudnia

Religia

  • proszę pamiętać o zaliczaniu modlitw ze strony 113
  • na kartce lub w zeszycie napisz w kilku zdaniach jak możesz przygotować się na przyjście Jezusa w czasie adwentu. 

J. polski

  • str. 136 cw. 25 i 26
  • str. 137
  • Proszę ćwiczyć kolędę “Lulajże Jezuniu”, która dzieci zaśpiewają podczas jasełek 16 grudnia o godz. 11:30

1 zwrotka- Martina i Nicolette, 2 zwrotka- Karolina i Claudia, 3 zwrotka- Gabrysia i Alan. Refren- wszyscy. Nicolette i Martina proszę o ćwiczenie gry na pianinie i flecie w domu.

  • czytamy po polsku 2 x w tygodniu po 20 minut 

UWAGA KONKURS

Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną.  Kartkę można wykonać samodzielnie lub rodzinnie. Można ją narysować lub zrobić kolaż z kartek świątecznych z ubiegłych lat, czyli powycinać i ponaklejać fragmenty Bożonarodzeniowych akcentów. Najpiękniejsze kartki będą opublikowana w świątecznym wydaniu Nowego Dziennika, a na zwycięzców czekają nagrody książkowe i półroczna prenumerata NDz. Kartki należy przynieść do szkoły do 16 grudnia br. z napisanym z tyłu numerem telefonu i imionami twórców.

 

https://www.youtube.com/watch?v=omVNnlgmlZw&pp=ygUebHVsYWp6ZSBqZXp1bml1IGthcmFva2UgY2hvcnVz