Agnieszka, Mama dwóch uczniów – marzec 2024

Jestem Mamą dwóch synów, dla których wybraliśmy Polską Szkołę św Kazimierza w Newarku z kilku powodów. Szkoła znajduję sie przy parafii św Kazimierza, która to parafia posiada najpiękniejszy kosciół w okolicy. Nasza szkoła jest bardzo rodzinna z uśmiechnietą Panią Dyrektor na czele, która nas wita każdej soboty i dba o każdego z naszych uczniów. Organizowane jest wiele uroczystości, spotkań i wydarzeń religijnych, historycznych, szkołę odwiedza mnóstwo zaproszonych gości i organizowane są warsztaty np. zdobienia pierniczków czy malowania pisanek. Dzięki takim urozmaiceniom dzieci chętniej idą do szkoly. Rodzice maja swoja zabawę coroczną, która jest wydarzeniem roku. Po prostu – Nasza Szkoła fajna jest!
Agnieszka