Julia – absolwentka liceum – czerwiec 2024

Bardzo miło wspominam polską szkołę. Szkoła miała duży wpływ na moje życie. To dzięki szkole, mam takie bliskie relacje z polskimi rówieśnikami i mam dużą wiedzę o polskiej kulturze. Wiem o tym, że wielu z nas nie chce się wstawać wcześnie rano w sobotę (mi się też czasem się nie chciało) ale naprawdę warto jest chodzić do polskiej szkoły. W szkole budujesz swoją grupę znajomych, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Te relacje, które zbudowałam służą mi nawet w dorosłym życiu.

Życzę wszystkim uczniom, aby cieszyli się każdą sobotą. Szkoła to nie tylko nauka w klasie, to też wycieczki, przedstawienia, konkursy, święta, zabawy, etc. Dzięki znajomości języka polskiego, mogłam spędzić lato w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Czas w polskiej szkole mija bardzo szybko. Cieszcie się, doceniajcie i wykorzystajcie każdy moment!