Zadanie domowe na 7 stycznia

Religia

  • przypominam o zaliczaniu modlitw ze strony 113, wielu uczniów ma w tym zakresie spore zaległości, proszę wykorzystac ten czas wolny na ich nadrobienie. 

J. polski

  • dla chętnych i nudzących się dzieci w wolnym czasie proszę wykonać ćwiczenia ze stron 138-150
  • przypominam o czytaniu po polsku 2 razy w tygodniu po 20 minut.

Informacja: Zakończyliśmy pracę z pierwszą częścią książki, 7 stycznia rozdam uczniom drugą część. W części pierwszej został nam jeden temat który chcę jeszcze z uczniami przerobić więc proszę jeszcze o przynoszenie obu części. 

Dziękuję z całego serca rodzicom za obecność na jasełkach, za wspaniale upominki i życzenia. Również życzę wspaniałych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dniu w nadchodzącym roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej. Do zobaczenia w przyszłym roku 🙂