zajęcia i praca domowa 1-29-22

Religia:

Małżeństwo jest sakramentem. str. 52-53

słowa do zapamiętania: małżeństwo, sakrament małżeństwa, żona, mąż, małżonkowie

J. polski:

czerwona książka str. 32-33. nowe literki:  j, f

niebieska książka str. 34-35

praca domowa: 

czerwona książka str. 32 sylaby i wyrazy nad ilustracją przeczytać, napisać na pojedynczych kartkach, przykleić w widocznym miejscu, aby często je widzieć i czytać (dużo trudności sprawiają uczniom te literki, pomocne będzie częste przypominanie)

przeczytać czytanki str. 33, 31 lub wcześniejsze czytanki jeśli te sprawiają trudności (zapisać na końcu książki)

omówić ilustrację str: 32 Co dzieje się na ilustracji? Co robią osoby znajdujące się na obrazku? Co znajduje się na stole? Poszukaj gdzie są farby na obrazku? Wymień jak najwięcej przedmiotów znajdujących się na obrazku.

biała książka str. 32 tylko ćwiczenie górze strony (jabłko i flaga), str. 33 ( 2 razy każdy wyraz )