Zadania domowe na 29 stycznia

Religia:

Historia Józefa, syna Jakuba (s. 71)

Zadanie domowe: Jak myślisz, dlaczego Józef wybaczył swoim braciom? Wypowiedz zapisz w zeszycie. 

Jez. polski. 

Ortografia “ś” (str. 70 i 81)

Zadanie domowe: Napisz opowiadanie (może być fikcyjne) używając jak najwiecej wyrazów z ćwiczenia 7 str. 71-72. 

Przygotuj się do testu z przymiotników strony 49-97, pomijając rozdziały zatytułowane Ortografia. Powtórzenie było na lekcji. 

 

12 lutego planujemy szkolną zabawę – oczywiście tylko i wyłącznie dla chętnych.  Każda klasa (jak zawsze) proszona jest o przygotowanie jednego kosza na loterię fantową. Za przygotowanie koszów odpowiedzialni są rodzice klasowi, proszę jednak o zaangazowanie sie wszystkich mam i wsparcie naszej Mamy Klasowej Pani Czosnyka. Kosze muszą być dostarczone do szkoły do 5 lutego – muszą być podpisane – nazwa kosza i klasa, która go przygotowała. 

KLasa 4 – “Kosz dla Mamy”

** Pani Czosnyka -jeśli trzeba jakąś zbiórkę pieniężną zorganizować – proszę o kontakt ze mna a ja prześle wiadomość droga mailową.