Zadania domowe na 2 października – kl. II

Religia:
1) Prosze o wpisanie odpowiednich liter nad numerami – katechizm, str. 2  (tym sposobem dzieci przypomna sobie 3 chrzescijanskie pozdrowienia, o ktorych mowilismy na pierwszej katechezie). Prosze je wpisac w miejscu: Moje notatki – katechizm, str. 3
2) W rozsypance liter prosze zakreslic slowa prezentow, ktore otrzymalismy od Boga – katechizm, str. 5
 
Rodzicow, serdecznie prosze o zwrocenie uwagi na informacje: Udzial Rodzicow w katechezie dziecka zamieszczona w katechizmie na koncu kazdej katechezy.   
Kochani Rodzice, ten rodzaj wspolpracy jest bardzo wazny w roku przygotowania Waszych Dzieci do Pierwszej Komunii Swietej. Za co juz teraz, u poczatku roku szkolnego, Wam Wszystkim z serca dziekuje :).
 
Język polski: 
1) Nauczyc sie czytac czytanke Powrot z wakacji – podrecznik, str. 11/12
2) Przetlumaczyc na jezyk polski i zapisac slowa – podrecznik, str. 17
3) Narysowac i napisac, co przywiozles z wakacji – podrecznik, str. 18