Monika, mama Pauli (lat 8) i Gabrysi (lat 4) kwiecień 2020

Polska Szkoła im. Św. Kazimierza Królewicza spełnia swoją rolę w każdym aspekcie. Pozytywną energię czuje się zaraz po wejściu do szkoły.
Wyjąkowa pracowitość, determinacja i kreatywność Pani Dyrektor, Komitetu Rodzicielskiego oraz nauczycieli sprawia że nasze dzieci uczęszczają z chęciaą i zaangażowaniem na wszystkie zajęcia. Od najmłodszych klas dzieci swobodnie posługują się językiem polskim, rozwijają znajomość historii, geografi, literatury i tradycji Polski. W szkole rozwinięty jest bogaty program zajęć pozalekcyjnych, między innymi taniec prowadzony przez Panią Marię Haba, szkolna schola prowadzona przez siostrę Malgorzatę oraz różnego rodzaju konkursy. Szkoła oferuje religię prowadzoną w języku polskim i angielskim. Różnorodne imprezy organizowane dzieciom jak i rodzicom sprzyjają w nawiązywaniu nowych przyjaźni nie tylko pomiędzy dziećmi jak również rodzicami.