ZADANIE DOMOWE

Już za tydzień wielkie wydarzenia dla waszych rodzin.
Dzisiaj dzieci praktykowały w Kościele swoje funkcje i role.
O 11:00 a.m. dzieci praktykowały Pierwszą Spowiedź.

Zadanie domowe
1. Nauczyć się płynnie i na pamięć Formuła Spowiedzi
2. Wierszyki na Komunię nauczyć się na pamięć.

Ogłoszenia dotyczące tego tygodnia:
27 kwietnia  wtorek godz. 6:30 p.m. Próba z rodzicami w kościele
29 kwietnia  czwartek godz. 6:30 tak samo próba
30 kwietnia piątek  godz. 6:00 p. m.- Spowiedź Święta tylko dla dzieci. Proszę o pomoc dzieciom w zrobieniu rachunku sumienia (z  książeczki komunijnej,) którą dzieci otrzymały w ubiegłą niedzielę.

1 MAJA – DZIECI PRZYCHODZĄ UBRANE W POLSKIE BARWY biało – czerwone.
1 maja 9:00 rano – przyjście dzieci z plecakami do kościoła. Proszę zadbać, by dzieci miały posiłek i wystarczająco wodę do picia.

Dekorowanie kościoła”
We wtorek w kościele będzie wystawiona lista aby zapisały się osoby, które mogą przyjść w piątek około 10:30 aby dekorować kościół na Komunię. Godzinę jeszcze dopasujemy we wtorek.
(Dekorowanie ławek, krzeseł dla dzieci, ambonę, girlandę ozdobną na drzwiach wewnątrz Kościoła. Będzie potrzeba żelazka do prasowania materiałów. W kościele mam 2 deski.

Przepraszam za tak długi email. Zachęcam do wydrukowania go i powieszenia na lodówce by nie zapomnieć
Życzę wszystkim dużo Bożego pokoju i dla dzieci mądrości i wytrwałości w nauce. Niech Duch Święty w tych dniach szczególnie wam towarzyszy.