Zadanie domowe na 19 pazdziernika 2019

Witam,
 
Praca domowa
 
Jęz. polski: 
Proszę dokończyć według wzoru zapoczątkowanego na lekcji układanie zdań z podanymi rzeczownikami ( z Krzyżowki rozdanej na lekcji)
 
 
Religia: 
– pomyslmy o stroju na Bal Wszystkich Swietych ( 26 pazdziernika)
 
 
W najbliższą sobotę  19 Października  o 12:30 pm klasa IV prowadzi Apel na Dzień Nauczyciela, poprzedzony Pasowaniem Pierwszaków.  Wszyscy rodzice i goście są mile zaproszeni. Proszę o strój biało – granatowy/czarny, pomimo iż tego dnia jest także Dzień Dwujęzyczności (normalnie obowiązywałaby nasza koszulka szkolna lub barwy biało czerwone)
 
Muszę pochwalić naszą klasę, gdyż ostatnia próba wypadła bardzo dobrze i widać było wszystkich uczniów zaangażowanie i praktykowanie w domu. Dziękuje za czas i próby domowe. 
 
Licze na 100-tu % frekwencję!!