Praca domowa na 13 października

Na następne zajęcia dzieci proszone są zrobić następującą pracę domową:
Religia: Siostra Małgorzata rozdała dziś planszę zachęcającą dzieci do odmawiania różańca. Należy z dzićmi odmówić dziesiątkę różańca każdego dnia, albo co drugi dzień. Po każdej odmówionej dziesiątce różańca dzieci wpisują datę i malują kółko z daną tajemnicą. Gotowe plansze proszę przynieść 10 listopada. Na wszystkich uczestników “akcji” różańcowej czekają nagrody.
Język polski:
– ćwiczenie 1 strona 38 i 39 (Rodzice czytają czytankę, a dzieci wyszukują w tekscie litery “a”)
– proszę nauczyć się słówek z dzisiejszej lekcji str. 35
Proszę, aby w miarę możliwości przyprowadzać dzieci punktualnie na zajęcia.
Życzę miłej niedzieli i pogodnego tygodnia!
Do zobaczenia w następną sobotę,
Joanna Kaminski